בס"ד

אודות

ראשי » אודות
-------

אודות אדי גוטסמן, רו"ח

לאחר ניסיון כמנהל כספים של מספר חברות, החליט רו"ח אדי גוטסמן להקים משרד רואה חשבון אשר מציע מגוון שירותים בתחום ראיית החשבון, המיועדים לעצמאיים, שכירים וחברות.

יליד 1980, בוגר תואר ראשון B.A במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות, בעל רשיון רואה חשבון משנת 2011 וחבר בלשכת רואי חשבון בישראל.

במהלך לימודי ראיית חשבון במכללה למנהל בראשון לציון, התמחה במשרד רואי חשבון בינלאומי מהמובילים והגדולים בארץ (BIG4) שם ניהל תיקים בתחום שוק ההון וביטוח. לאחר חמש שנים של עבודה במשרד רואי החשבון, פנה רו"ח אדי גוטסמן לדרך עצמאית ובמהלכה מונה לתפקיד חשב של חברה שעוסקת בתחום התעשייה. החברה התרחבה וכך גם תחום אחריותו של רו"ח אדי גוטסמן, שהפך עם הזמן למנהל הכספים של כמה חברות. במסגרת התפקיד היה אחראי על ניהול הפיננסי וההיבטים החשבונאיים של החברות.

במקביל לעבודתו כמנהל כספים, החליט רו"ח אדי גוטסמן לקחת את הניסיון שצבר ולהציע אותו לעצמאיים, עסקים וחברות המחפשים רואה חשבון חייכן וקשוב במטרה להקל עם ההתנהלות השוטפת מול הרשויות. התוצאה: הקמת משרד לראיית חשבון ברחובות, צעיר ודינמי, מקצועי ואיכותי המספק מענה אישי ואדיב. המשרד מתמחה בעסקים קטנים ובינוניים משלב של פתיחת התיקים ברשויות וביטוח לאומי, ייצוג מול הרשויות וליווי לאורך כל התקופה. בנוסף המשרד עוסק בעריכת דוחות שנתיים לעצמאיים, הפקת משכורות, הנהלת חשבונות, החזרי מס לשכירים והצהרת הון.

ניסיון מקצועי

  • ניסיון בניהול תיקים של עסקים זעירים, פטורים ומורשים מאז 2014.
  • ידע בדיני עבודה ובהפקת תלושי שכר ומשכורות.
  • ניסיון בניהול כספים בחברה מתחום התעשייה.
  • ידע וניסיון בתחום המיסוי, הנהלת חשבונות, עריכת דוחות כספיים וביקורת.
  • בוגר תואר ראשון בחשבונאות במכללה למנהל (.B.A)
  • רואה חשבון משנת 2011 וחבר לשכת רואי חשבון בישראל מאז 2013.
  • התמחה בביקורת במשרד רואי חשבון בינלאומי ומהגדולים בארץ (BIG4) בתחום שוק ההון וביטוח.

צוות המשרד

צוות המשרד כולל את רו”ח אדי גוטסמן ומנהלת חשבונות ושכר עם ניסיון בליווי עסקים בכל הסוגיות ומספקים את מגוון השירותים תחת קורת גג אחד, תוך מתן טיפול אישי לכל לקוח ולקוח.

צוות המשרד מקפיד על עדכון שוטף בשינוי חוק ופסיקה כדי לנצל את הזכויות להם זכאי כל ישות המגישה דוחות לרשויות המס.

השאיפה שלי

אני מאמין במתן שירות מקצועי תוך הקפדה על אמינות והגינות כלפי הלקוחות. נלווה אתכם בכל תהליך עסקי בצורה מקצועית. הלקוחות שלנו נהנים משירות אישי וממחירים הוגנים הידועים מראש.

אנחנו אוהבים לעזור משרד רואה חשבון ברחובות

בואו נדבר, אנחנו אוהבים לעזור

לקבלת הצעת מחיר ולשיחה עם רואה חשבון, אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

פרטי יצירת קשר