שירותי המשרד

ראיית חשבון

אסטרטגיה. תכנון. ביצוע.

מגוון שירותי ראיית חשבון תחת קורת גג אחת. משרד משפחתי הממוקם ברחובות שהוקם בשנת 2013 הדוגל ביחס אישי ופתרונות יצירתיים עבור לקוחותינו.

הנהלת חשבונות

הקמת עסק ופתיחת תיקים ברשויות

ליווי בשלבים הראשונים של הקמת העסק ובבחינת צורת ההתאגדות לצרכי מס. כלומר האם להקים חברה בע"מ או שותפות. אולי עדיף להיות עוסק מורשה או עוסק פטור ועוד. כמו-כן יש להתייחס להוצאות המס אותן העסק ישלם ולכל סוג חברה שנפתח הוצאות מס שונות ולכן מומלץ להיוועץ בבעל מקצוע טרם הקמת עסק ופתיחת תיק.

הנהלת חשבונות ומשכורות​

שרותי הנהלת חשבונות משולבים, המתאימים לחברות ועצמאיים, המאפשרים לך ליהנות מניהול שוטף של התיק ולקבל ייעוץ מקצועי אישי ומשקט וביטחון שהעסק שלך בידיים טובות.

מיסים

דוח שנתי עוסק מורשה ועוסק פטור

הכנה והגשה של הדוחות השנתיים עבור עוסק מורשה ועוסק פטור. 
אנו מקיימים פגישות עם לקוחותינו ממליצים על הפקדה לפנסיה/גמל וקרן השתלמות וכן ומסבירים אילו מסמכים צריך להעביר אלינו במטרה לצמצם באופן חוקי את תשלומי המס.

החזר מס לשכירים

שירות לבדיקת אפשרות החזר מס עבור מס ששולם ע"י המעסיקים עבור שכירים, פנסיונרים ועוד. לקוחותינו נהנים משירות מהיר ויעיל וליווי צמוד עד לקבלת ההחזר בחשבון הבנק. במקרה של החזר מס/תיאום מס אנו מכוונים לתוצאה המטיבה תוך התחשבות בחוקי המס השונים.

ייעוץ וביקורת

ייעוץ ובחינת חבויות למס

ייעוץ בנושא מיסוי והדרכים לחסוך במס וכן עריכת תחזיות במהלך השנה על מנת לקבל תמונת מצב של העסק לצורך בדיקת חבויות המס הצפויות.

מאזנים וביקורת

ביקורת דוחות הכספיים של חברות פרטיות במגזריי התעשייה, נותני שירותים וסיטונאיים בעזרתו של צוות מקצועי ומיומן, ובאווירה אישית של משרד משפחתי ובסיומו נחווה דעה על הדוחות הכספיים של החברה. עריכת תחזיות לחברות במהלך השנה על התשלומים וכן ייעוץ מס.

שירותים נוספים

מגוון שירותי ראיית חשבון המאפשרים ללקוחותינו לחסוך זמן יקר וליהנות מהניסיון שלנו

איכות, יעילות ועבודה מקצועית היא המטרה שלנו

בעלי הכנסה משכר שעובדים במספר מקומות עבודה נידרשים לבצע תיאום מס. ביצוע תיאום מס בהתאם להכנסות ללא צורך להגעה למשרדי רשות המסים.

הצהרת ההון נועדה לתת למס הכנסה מידע על מצב הנכסים בניכוי ההתחייבויות של אדם ליום מסוים. אנו מבצעים בדיקה מדויקת לצורך דיווח נכון.

המשך לקרוא>>

בחינת כדאיות ורווחיות תוך התחשבות בגודל ובאופי העסק והחברה.

המשך לקרוא>>

ניהול העסק שלך על ידי רואה חשבון שבמצע עבורך את את כל התשלומים, בודק את תהליכי האירגון ומייצר שקט באמצעות עבודה מסודרת מול הספקים.

צור קשר עם רואה חשבון

הצעת מחיר

נשמח לשוחח ולמצוא את הפיתרון המתאים ביותר עבורך.
הצעת המחיר היא ללא התחייבויות, הקפה עלינו.

אנחנו אוהבים לעזור משרד רואה חשבון ברחובות

בואו נדבר, אנחנו אוהבים לעזור

לקבלת הצעת מחיר ולשיחה עם רואה חשבון, אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

ההודעה נשלחה בהצלחה
נחזור אלייך בהקדם!