מאמרים

הנהלת חשבונות ללא נייר

התפתחות עידן המחשוב ומערכות המידע יצר שינוי משמעותי בדרך שבה אנו מנהלים וצורכים מידע. כיום משרדי רואי חשבון מובילים, מאפשרים ללקוחותיהם, להעביר חומר ללא צורך בהגעה פיזית למשרד ובכך לחסוך בזמן יקר!

מהי הנהלת חשבונות ללא נייר?

בשנים האחרונות ישנה התקדמות נרחבת ומבורכת בתחום ההתנהלות הדיגיטלית מול בעלי המקצוע, בכללם רואה החשבון.

ההתקדמות הטכנולוגית מאפשרת לכל אדם, בכל גיל ובכל זמן שנוח לו להעביר את ההכנסות וההוצאות של העסק ישירות למשרדי רואי חשבון, וכל זאת ללא צורך בהגעה פיזית למשרד רואה החשבון ובכך להקל על תהליך ההתנהלות השוטפת. הנהלת חשבונות ללא נייר מאפשרת העברת החומר ישירות לארכיון דיגיטלי במשרד רואה החשבון באמצעות סריקת חומר והעברת קבצים חתומים דיגיטליים ללא צורך לסדר ולהדפיס את החומר שקיבלתם מספקים או העברתם ללקוחותיכם, חוסך צורך בנסיעה ומציאת חניה או שימוש בשליחים להעברת חומר. כלומר חסכון גדול בזמן ובכסף.

הנהלת חשבונות ללא נייר מאפשר לבחור ברואה חשבון שמתאים לכם ושאינו בהכרח נמצא באזור מגוריכם.

במשרדנו אנו דוגלים מצד אחד בהנהלת חשבונות יסודית ומקצועית שנעשית ע"י מנהלות חשבונות מקצועיות, מסודרות ושירותיות בניהולו של רואה חשבון מוסמך אשר דואג לכם באופן אישי ומקצועי, ומאידך בפתיחת אפשרות לנוחות מקסימלית ללקוחותינו שאינם מעוניינים או יכולים להביא את החומר פיזית לרואה החשבון כל חודש או פעם בחודשיים.

כיצד החומר מגיע למשרד רואה חשבון?

המסמכים (הוצאות והכנסות) מועברים למחלקת הנהלת חשבונות בצורה קלה ופשוטה ע"י צילומם באמצעות האפליקציה, שליחה בדואר אלקטרוני, באמצעות וואטסאפ או העלאה מהמחשב. אפשר לשלב מספר שיטות או להשתמש בשיטה אחת, מה שנוח. לא בטוחים אם ההוצאה היא מוכרת? אל דאגה, כאמור אתם רק מעבירים את החומר לארכיון ואנחנו עושים את המיון של ההוצאות וההכנסות ובעל העסק מקבל הודעות על חומר שחסר או על חשבוניות לא מוכרות, כך שבעל העסק יכול להיות שקט בידיעה  שכל מסמך מקבל את הטיפול הראוי על ידי מנהלות החשבונות שלנו.

מאידך כמובן שמי שמעדיף להגיע למשרד ולשתות איתנו קפה, יכול  להמשיך ולהעביר אלינו את החומר פיזית למשרד ויקבל כמובן שירות מושקע ומקצועי כמו תמיד.

אז מה הם היתרונות בהנהלת חשבונות ללא נייר ?

  1. אין זה הכרחי להגיע פיזית אל משרדנו- המסמכים מועברים לארכיון הדיגיטלי באופן מאובטח ישירות אלינו.
  2. המערכת מייתרת את הצורך בהדפסה ובניירת- כולל חסכון כלכלי בפנקסי חשבוניות ובהדפסת הוצאות.
  3. אין צורך לחכות לסוף החודש ולסדר את החומר – ניכנסים לתחנת דלק, מצלמים את חשבונית המס באמצעות האפליקציה וזהו. קיבלתם אימייל עם חשבונית מס- עושים העבר וממשיכים הלאה ללא צורך לבצע תזכורות בסוף החודש לשלוח את החשבוניות לרואה חשבון.
  4. תיעוד מיידי במערכת- כאשר אתם שולחים את החומר אל רואה החשבון אתם בעצם "מבטחים" את עצם קיומו כבר בשלב מוקדם, כך שגם אם מסמך מסוים אבד לכם – הוא כבר נמצא אצלנו במערכת בתיק האישי שלכם.
  5. שמירה על עולם ירוק יותר.

אם הינכם מעוניינים בשירותי הנהלת חשבונות בדרך הרגילה או ללא נייר- במשרדו של אדי גוטסמן נעניק לכם הנהלת חשבונות מקצועית ויחס אישי .

מאמרים נוספים

שווי שימוש ברכב צמוד

כיצד מחשבים שווי שימוש ברכב צמוד והאם זה משתלם לעובד? אילו סוגי הרכבים אשר יש לחשב עבורם את השווי.

תיאום דמי ביטוח לאומי

תיאום דמי ביטוח יכול לעזור מאוד לשכירים אשר להם מספר מקורות הכנסה מעבודה או מפנסיה מוקדמת. במאמר זה נתאר מי הם הרשאים לבקש תיאום ניכוי מהמוסד לביטוח לאומי וכמו כן נציג את עיקרי התהליך לבקשת התיאום

חוק צמצום השימוש במזומן

במאמר זה נציג מהו החוק לצמצום השימוש במזומן, ומהם העדכונים האחרונים שיחלו באוגוסט 2022.
נתאר מיהם העוסקים עליהם חלות הוראות החוק, ומהן תקרות התשלום במקרים שונים.

שלחו אלינו הודעה

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

ההודעה נשלחה בהצלחה
נחזור אלייך בהקדם!

אנחנו אוהבים לעזור

בואו נדבר, אנחנו אוהבים לעזור

לקבלת הצעת מחיר ולשיחה עם רואה חשבון, אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר

באתר זה אנו עושים שימוש בעוגיות דפדפן לצורך שיפור חווית השימוש באתרנו. בהמשך השימוש באתר ניתנת הסכמתך לתקנון תנאי השימוש באתר. לחץ כאן כדי ללמוד עוד.

אנחנו אוהבים לעזור משרד רואה חשבון ברחובות

בואו נדבר, אנחנו אוהבים לעזור

לקבלת הצעת מחיר ולשיחה עם רואה חשבון, אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי יצירת קשר